معرفی جدیدترین و شیک ترین ست های پاییزی

0
320
ست لباس پاییز
ست لباس پاییز

در این مقاله میخوایم به معرفی جدیدترین و شیک ترین ست های پاییزی بپردازیم که بتونید ازشون ایده بگیرید و یک استایل جذاب برای خودتون تو فصل زیبای پاییز داشته باشید. همچنین طیف های رنگی که در ست های معرفی شده خواهید دید رو بیان میکنیم که بیشتر توجه کنید به رنگ ها به این دلیل که خودتون میدونید سخت ترین کار در ست کردن انتخاب طیف های رنگی است که باید در کنار هم هارمونی زیبایی رو ایجاد کنند و هم چنین مناسب فصل باشند.خیلی از خانم ها این مشکل رو دارند که چی رو با چی ست کنم ؟ یا اینکه با این رنگ مانتو مثلاچه شال یا روسری زیبا تر میشه؟… ما کمکتون میکنیم که راحت تر لباس هاتونو رو ست کنید 😉 …

۱ : ست لباس اول

طیف رنگی : زرد – مشکی – سفید

بافتنی که مدل بر تن کرده از مدل های جدید و فوق العاده زیبا هست که جزو ترند های فشن سال ۲۰۱۹ -۲۰۲۰ شناخته شده است. مانتویی هم که بر روی دوش مانکن هست میتونید این کارو نکنید و کامل بپوشیدش البته خوب بخواید مد روز رو رعایت کنید باید بندازین رو دوشتون 😉 . همونطور که می بینید کیف با بافتنی ست شده که هارمونی رنگ زیبایی داده. شال هم که تقریبا هم با کفش و هم با مانتو و شلوار ست است .

ست مانتو و شلوار مناسب فصل پاییز
ست مانتو و شلوار مناسب فصل پاییز

۲ : ست لباس دوم

طیف رنگی : آبی – قهوه ای تیره- کرم یا قهوه ای روشن

یکی از نکاتی که باید در ست کردن لباس ها خانم ها و دختران رعایت کنن این است که بسیار مناسب است که کیف با لباس , بافتنی و یا تی شرت زیر مانتو ست شود و همچنین شال و روسری را با کفش خود ست کنند .همونطوری که در این عکس مدلینگ مشاهده میکنید.

معرفی جدیدترین و شیک ترین ست های پاییزی
معرفی جدیدترین و شیک ترین ست های پاییزی

۳ : ست لباس سوم

طیف رنگی : آبی – سفید – نارنجی مات

یه استایل فوق العاده پاییزی برای روز هایی که درست خورشید وسط آسمونه . ست کردن شال با کیف یه استایل جذاب رو ایجاد کرده. نوع رنگ عینک هم توجه کنید که باعث هر چه بیشتر جذاب تر شدن مدل و تیپ خاص او شده .

ست پاییزی
ست پاییزی

۴ : ست لباس چهارم

طیف رنگی : قهوه ای – قهوه ای سوخته – کرم

یه استایل شیک و پاییزی جذاب که تمام رنگ ها ساخته شده برای پاییز. کفش و شلوار با هم ست شده و طیف رنگی روشن تری دارن.

ست شال و روسری پاییزی
ست شال و روسری پاییزی

۵ : ست لباس پنجم

طیف رنگی : آبی – سفید – زرد – نارنجی

یه استایل شاد و جذاب برای پاییز .

طیف رنگی شال و روسری که مدل بر سر داره باتمام لباس ها ست شده و تمام رنگ های ست رو داره. رنگ کیف هم نارنجی انتخاب شده که هارمونی زیبایی ایجاد کرده .

ست کردن لباس خانم ها و دختران
ست کردن لباس خانم ها و دختران

۶ : ست لباس ششم

طیف رنگی : قرمز – کرم – مشکی

یکی از نکات ست کردن لباس برای دختر ها این است که شال و روسری که انتخاب میکنند طیف رنگی که دارد با تمام اجرای لباسشان یکی باشد . یعنی هم طیف رنگی شوار و هم مانتو و هم کیف یا تی شرت و یا بافتنی که می پوشند رو داشته باشه . مثل این عکس مدل که همونطور که میبینید شال مدل ترکیبی از رنگ مانتو , کیف و شوار است.

شال و روسری
شال و روسری

ما رو دنبال کنید چون در آینده باز هم پست و نوشته های در رابطه با معرفی جدیدترین و شیک ترین ست های پاییزی و زمستانی برا شما آماده کردیم .

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید